...
Civan ile Yadigar Ladese Tutuşurlar!

Bahattin rahatsızlandıktan sonra, Civan ile Yadigar lokantaya bakmak zorunda kalırlar. Yadigar mutfak ile ilgilenirken bir yandan da makarna yiyen Civan'a şaşırır. Antepli, Antep yemeklerinin piştiği ailede Civan makarna yemektedir. İtalya'da yaşayan Civan'ın makarna kültürü epey geniştir. Bir gün Yadigar'ı makarna için İtalyan lokantasına getireceğini söz verir Civan... Bahattin'in hastalığı sebebiyle et yemesi yasaklanır, rejim şarttır. Ancak tavuğu etten saymayan Hüsne rejim yemeği olarak sofraya tavuk koyar. Bahattin tavuktan yiyemez ancak bu sayede Civan ile Yadigar ladese tutuşurlar. Bu oyun aralarındaki aşka biraz olsun fayda sağlayacaktır. Sürekli birbirlerini lades etmeyen çalışırlar ancak Yadigar'ın işi biraz zordur. Çünkü; Civan, şimdiye kadar hiç yenilmemiştir.


Bir sabah Yadigar, Civan'a kahve yaptım bahanesi ile lades etmeyi başarır. Ancak bu işe Yadigar epey şaşırır. Şimdiye kadar hiç lades olmamış biri için çok kolay olmuştur. Bile bile lades olduğunun farkına varan Yadigar, Civan'dan itiraf etmesini ister ama nafile. Sürpriz olarak Civan, Yadigar'ı bir İtalyan lokantasına götürür. Yemek yiyen çift, güzel vakit geçirirler. Ancak Yadigar, Civan'ın bile bile lades yaptığını bildiği için bir süpriz de o yapmak ister. Tavan arasındaki Civan'ın tüm eşyalarını karıştıran Yadigar, Civan'ın küçüklüğüne ait sandığı bulur. Bu sandığı Civan'ı hediye eder. Sandığı bulduğuna çok sevinen Civan, bir zarf bulur. Zarfta ne olduğunu gelecek bölümlerde göreceğiz. ''Aramızda Kalsın dizisi''ni izlemeye devam ediniz.


Labels: , , , ,Yorum Yap:

Kayıp dizisi fan sitemizin içeriklerinin kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu sitede yayınlanan videoların hakkı bize ait değildir. Çeşitli paylaşım sitelerinden derlenip sitemize yerleştirilmiştir. Hak sahiplerinin itiraz etmesi durumunda videolar yayından kaldırılacaktır iletişim: siyahay@windowslive.com
Yandex.Metrica
Powered by Blogger.